Lanberg Lanberg
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | HDMI V1.4 Cable CCS |
| Producer product name | CA-HDMI-11CC-0050-BK |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg lanberg, ca-hdmi-11cc-0050-bk, lanberg, audiovideo kaablid


